Tags
Author: Brad - Replies: 1 - Views: 4000
Rozwód za porozumieniem stron
witam, czy ktoś może wytłumaczyć w jakim wypadku warto brać rozwód za porozumieniem stron i czy jest wtedy konieczność wynajęcia adwokata?
Author: Brad - Replies: 1 - Views: 4340
Rozwód za porozumieniem stron wzór
proszę o informację jak powinien przebiegać rozwód za porozumieniem stron. Jestesmy zgodni z żona co do chęci rozwodu i nie ma między nami sporu. Czy potrzebujemy adwokata? Gdzie możemy zlokalizować jakiś wzór takiego pozwu?
Author: Tirlem - Replies: 7 - Views: 11837
Ryczałty za noclegi dla kierowców
W związku z ostatnim orzeczeniem sądu dotyczącym konieczności zapewnienia kierowcom w transporcie międzynarodowym bezpłatnego noclegu ktoś się orientuje w temacie. Dla mojego już prawie byłego pracodawcy jezdzilem prawie 2,5 roku doił mnie jak tylko mogł więc na odchodne też chcę mu zapewnić nieco rozrywki. Czy ktoś już przerabiał temat? Jestem z Warszawy może ktoś ma namiary na kancelarię adwokacką która ogarnia takie sprawy w dobrych cenach i skutecznie do tego?
Author: jed - Replies: 0 - Views: 3913
Alimenty od pełnoletniego dziecka przebywającego za granicą
Witam. Są różne interpretacje mojej sprawy i dlatego chciałem ten temat poruszyć tu na forum. Mój syn wraz ze swoją matką przebywa w Wielkiej Brytanii. Niedługo kończy 18 rok życia. Ciągle płaciłem alimenty. Nie zalegam ani grosza. Syn od 16 roku pracował tam jako młodociany oraz uczył się. Wiem, że była żona dostawała i dostaje na moje dzieci różnego rodzaju zasiłki i dotacje socjalne, a ich wysokość była i jest bardzo wysoka. Syn dostał się na studia i nadal będzie pracował. Studia są darmowe.