Tags
Author: Beeerens - Replies: 8 - Views: 6156
Opinie o adwokatach z Warszawy
proszę forumowiczów którzy korzystali z usług adwokatów z warszawy o informacje którzy adwokaci są profesjonalni. Poczytałem nieco opinii w internecie i wiem, że zle wybierając można się nieźle wkopoać zwłaszcza, że odrazu biorą całą gotówkę
Author: Andrejjj - Replies: 2 - Views: 2882
Potrzebny adwokat z Warszawy do rozwodu
Z Warszawy lub generalnie z woj. mazowieckiego. Dojazd nie powinien stanowić problemu. Zależy m na tym, aby był to ktoś z odpowiednim doświadczeniem w sprawach rozwodowych. Skuteczny aby sprawa przebiegła także szybko
Author: Brad - Replies: 1 - Views: 4577
Rozwód z orzekaniem o winie
czy ktoś może mi wytłumaczyć dokładnie kiedy warto zdecydować się na rozwód z orzekaniem o winie, jakie są niespodzianki których można się spodziewać i na co dokładnie uważać?
Author: Mozambik - Replies: 1 - Views: 5122
Rozwód bez orzekania o winie z adwokatem?
czy adwokat jest konieczny jeśli chcę złożyć pozew o rozwód bez orzekania o winie? jakie są wasze opinie na ten temat. Jeśli adwokat jest konieczny kogo byście polecili z Warszawy?
Author: RobertBB - Replies: 7 - Views: 10111
Dobry adwokat z Wrocławia Podział Majątku
Poszukuję dobrego adwokata który zajmie sie moim podziałem majątku. Przeglądam strony adwokatów - mają piękne opisy, prowadzą blogi itp ale jakoś nie chce mi się wierzyć, że dobry adwokat ma czas na prowadzenie bloga. dlatego postanowiłem założyć ten wątek i popytać was o opinie? czy ktoś może podać jakieś nazwiska do których warto się zwrócić? dobrze zapłacić i liczyć na bardzo profesjonaną obsługę?
Author: Farsz - Replies: 0 - Views: 3807
Dobra kancelaria adwokacka (adwokat) z Wrocławia
Wybór jest dość duży, niestety nie mam nikogo znajomego kogo mogłbym zapytać o opinię -proszę o Wasze propozycje - do kogo się zgłosić aby dobrze poprowadził sprawe cywilną?
Author: Betti77 - Replies: 1 - Views: 5404
Rozwód z orzekaniem o winie czy lepiej bez?
Jestem zdecydowana na rozwód, posiadam mocne dowody na winę meża - zdrada, przemoc itp. Pytanie tylko jakie są za i przeciw aby wnieść o rozwód z orzekaniem o jego winie? czy może lepiej odpuścic sobie i zakończyć to szybko i tanio i wnioskować o rozwód bez orzeczenia winy?
Author: TeresaK - Replies: 1 - Views: 8569
Adwokat od prawa karnego z Wrocławia
witam,

Bardzo proszę o wskazanie kancelarii adwokackiej we Wrocławiu która specjalizuje się w prawie karnym. Pomoc jest potrzebna mojemu szwagrowi który pod wpływem alkoholu spowodował wypadek w którym zostały ranne 2 osoby a także wyrządzone dość duże straty materialne. Pomoc adwokata jest bardzoi pilnie potrzebna dlatego proszę o szybką odpowiedź
Author: helpmee - Replies: 1 - Views: 2969
dobry adwokat konatkty dzieckiem warszawa
Nie wiem czy taki temat był a jeśli nawet to na pewno nie w tym roku tak więc zakładam nowy wątek. Bardzo proszę o opinie o namiary na naprawdę dobrego fachowca - do tego aby nie był to słup ogłoszeniowy jak to się widzi na innych portalach i aby było to w miare wiarygodne prosze o konkretne przykłady jak prowadzili sprawy
Author: DeremM - Replies: 1 - Views: 6575
Dobry Notariusz Jelcz Laskowice, Oława
witam, poszukuję dobrego i przy okazji nie drogiego notariusza - najlepiej w Oławie chociaż może być też w Jelczu Laskowicach. Pierwszy raz będę korzystała z usług kancelarii notarialnej i tak naprawdę nie wiem czym się kierować przy jej wyborze. Nikt z moich znajomych niestety nie korzystał z usług notariusza i nie moge zasięgnąć opinii dlatego zwracam się z prośbą do Was.