Tags
Author: Brad - Replies: 1 - Views: 4758
Rozwód z orzekaniem o winie
czy ktoś może mi wytłumaczyć dokładnie kiedy warto zdecydować się na rozwód z orzekaniem o winie, jakie są niespodzianki których można się spodziewać i na co dokładnie uważać?
Author: Betti77 - Replies: 1 - Views: 5622
Rozwód z orzekaniem o winie czy lepiej bez?
Jestem zdecydowana na rozwód, posiadam mocne dowody na winę meża - zdrada, przemoc itp. Pytanie tylko jakie są za i przeciw aby wnieść o rozwód z orzekaniem o jego winie? czy może lepiej odpuścic sobie i zakończyć to szybko i tanio i wnioskować o rozwód bez orzeczenia winy?
Author: Destion - Replies: 1 - Views: 4863
Bezpłodny mąż - rozwód z orzekaniem o winie
Jestem 3 lata po ślubie, cały czas staraliśmy się o dziecko. Teraz odkryłam dokumenty, że mój mąż mnie oszukał - doskonale wiedział już przed ślubem, że jest bezpłodny - nie podejmował prób leczenia. Są to oczywiście informacje nie oficjalne ale potwiedzone. Czy mogę żądać z tego powodu unieważnienia małżeństwa w kościele, czy mogę ubiegać się o rozwód z jego winy. Potrzebuje też namiar na dobrego adwokata z Warszawy. pomocy!
Author: edrok - Replies: 4 - Views: 8162
Ile kosztuje rozwód z orzekaniem o winie
czy ktoś nie dawno się rozwodził? Interesuje mnie ile mniej więcej wyjdą całkowite koszty rozwodu z orzekaniem o winie? z kosztami adwokata itp.