Tags
Author: Beeerens - Replies: 8 - Views: 6281
Opinie o adwokatach z Warszawy
proszę forumowiczów którzy korzystali z usług adwokatów z warszawy o informacje którzy adwokaci są profesjonalni. Poczytałem nieco opinii w internecie i wiem, że zle wybierając można się nieźle wkopoać zwłaszcza, że odrazu biorą całą gotówkę
Author: Beeerens - Replies: 2 - Views: 5635
Ranking adwokatów, opinie o adwokatach
czy jest gdzieś prowadzony ranking adwokatów? chodzi mi główienie o kancelarie z Warszawy
Author: Brad - Replies: 1 - Views: 4758
Rozwód z orzekaniem o winie
czy ktoś może mi wytłumaczyć dokładnie kiedy warto zdecydować się na rozwód z orzekaniem o winie, jakie są niespodzianki których można się spodziewać i na co dokładnie uważać?
Author: cizis - Replies: 2 - Views: 2267
opinie o prawnikach
jestem na etapie wyboru adwokata i poszukuję sprawdzonych opinii o adwokatach z Warszawy
Author: Sezamkk - Replies: 1 - Views: 5176
Jak złożyć pozew o rozwód
Dziś się dowiedziałem, że moja żona mnie zdradza - zalezy mi na jak najszybszym rozwodzie - prosze o informacje jak postępować aby wszystko zrobić zgodnie z prawem?
Author: Sezamkk - Replies: 1 - Views: 5498
Apelacja w sprawie o podział majątku
dziś zapadł wyrok w sprawie podziału majątku, nie jestem zadowolony z rozstrzygnięcia dlatego zamierzam złożyć apelację. Nie chcę jednak aby robił to adwokat który prowadził sprawe dotychczas - dlatego poszukuję dobrego adwokata który złoży dla mnie taką apelację z Warszawy? możecie mi kogoś polecić?
Author: Mozambik - Replies: 1 - Views: 5326
Rozwód bez orzekania o winie z adwokatem?
czy adwokat jest konieczny jeśli chcę złożyć pozew o rozwód bez orzekania o winie? jakie są wasze opinie na ten temat. Jeśli adwokat jest konieczny kogo byście polecili z Warszawy?
Author: Karen92 - Replies: 1 - Views: 4611
Wniosek o rozwód - jak napisać
Proszę o informację jak napisać dobry wniosek o rozwód z winy męża. chciała bym założyć mu sprawę.
Author: Kinga1234 - Replies: 0 - Views: 4610
Nagranie jako dowód w sprawie o rozwód
Poszukuję informacji o dowodach jakie mogą być wykorzystane i będą uznane przez sąd w sprawie o rozwód z orzekaniem o winie. Na obecnym etapie mój mąż jeszcze oficjalnie nic nie wie, że zamierzam złożyć pozew ale po nowym roku to się stanie. Chcę być dobrze przygotowana dlatego pytanie co mogę gromadzić aby sąd takie dowody uznał za wiarygodne? Nasi znajomi powiedzieli, że będą świadczyć w sądzie ale czy oprócz tego mogę np nagrywać awantury domowe jakie robi mi regularnie?
Author: Betti77 - Replies: 1 - Views: 5622
Rozwód z orzekaniem o winie czy lepiej bez?
Jestem zdecydowana na rozwód, posiadam mocne dowody na winę meża - zdrada, przemoc itp. Pytanie tylko jakie są za i przeciw aby wnieść o rozwód z orzekaniem o jego winie? czy może lepiej odpuścic sobie i zakończyć to szybko i tanio i wnioskować o rozwód bez orzeczenia winy?