Tags
Author: Brad - Replies: 1 - Views: 4408
Jak długo trwa rozwód
myslę właśnie o rozwodzie - nie wiem jeszcze czy mi zależy na rozwodzie z orzekaniem o winie czy też bez. W sumie chciałbym aby sprawa przebiegła szybko i bez problemów. Stąd pytanie ile trwa rozwód z orzekaniem o winie a ile bez orzekania?
Author: cizis - Replies: 2 - Views: 5317
Rozwód kościelny - jak uzyskać
jak w temacie proszę o wszystkie niezbędne informacje na temat uzyskania rozwodu kościelnego - jakie warunki trzeba spełnić aby uzyskać ten rozwód? jak długo to trwa
Author: Sezamkk - Replies: 1 - Views: 4003
Jak udowodnić zdradę?
Posiadam pewne dowody na to, że moja żona dopuściła się zdrady. Jestem właściwie zdecydowany na rozwód. Teraz pytanie czy decydować się na rozwód z orzekaniem o winie czy też bez orzekania? Kwestia jak udowodnić ten fakt i czy sama kwestia zdrady zapewni mi wygranie rozwodu oraz korzystny podział majątku???
Author: Sezamkk - Replies: 1 - Views: 5176
Jak złożyć pozew o rozwód
Dziś się dowiedziałem, że moja żona mnie zdradza - zalezy mi na jak najszybszym rozwodzie - prosze o informacje jak postępować aby wszystko zrobić zgodnie z prawem?
Author: Sezamkk - Replies: 1 - Views: 4559
Podział majątku jak określić wartość majątku
mam pytanie w kwestii podziału majątku - między mną a żoną nie ma zgodności co do podziału majątku ale przede wszystkim co do wartości poszczególnych składników majątku - niebawem ide z tą kwestią do adwokata ale chcę się przygotowac do rozowy - może mi ktoś naświetlić jak wygląda podział majątku w takim wypadku
Author: Sezamkk - Replies: 1 - Views: 5042
Jak się dzieli majątek po rozwodzie?
Czy może ktoś mi napisac jak dokładnie przebiega podział majątku po rozwodzie, czy to robi zawsze sąd - w przypadku gdy nie do końca jest porozumienie między mną a żoną?
Author: Karen92 - Replies: 1 - Views: 4611
Wniosek o rozwód - jak napisać
Proszę o informację jak napisać dobry wniosek o rozwód z winy męża. chciała bym założyć mu sprawę.
Author: Garce32 - Replies: 5 - Views: 9048
Jak udowodnić winę przy rozwodzie
Pytanie do osób ktore przechodziły rozwód, czy z perspektywy czasu możecie napisać co robić, jak postępować aby udowodnić winę małżonka w postępowaniu rozwodowym?
Author: SerSon - Replies: 0 - Views: 3255
Jak uzyskać rozwód kościelny
pytanie jak w temacie? Czy ktoś przez to przechodził? szukam w internecie ale na żadnym forum nie ma konkretnych wypowiedzi osób które przez to przeszły?
Author: Emhbo - Replies: 1 - Views: 4424
Jak wywalczyć wysokie alimenty
witam, chciałabym podpytać o kwestię alimentów na dzieci po rozwodzie. Mój mąż podczas małżeństwa zarabiał ok 10 tyś czasami więcej, w większości były to dochody za pracę za granicą a także za działalność gospodarczą w Polsce. Obecnie postanowiłam się z nim rozwieść. Powiedział mi, że jak chce ale jeśli będę chciała rozwód z orzekaniem o winie to zrobi tak, że będę dostawała po 400zł alimentów na dziecko i to wszystko. Już coś kombinuje z ukrywaniem dochodów. Chcę rozwodu z orzekaniem o winie bo